Lokal 48,4 m² w samym centrum Turku! Bardzo korzystne warunku najmu!

Lokal 48,4 m² w samym centrum Turku! Bardzo korzystne warunku najmu!
Lokal 48,4 m² w samym centrum Turku! Bardzo korzystne warunku najmu!
Cena: 1 452 zł
Do wynajęcia lokal o pow. 48,4 m² (z możliwością powiększenia o sąsiadujące lokale) na I piętrze centrum handlowego Galeria Staromiejska w Turku, plac Wojska Polskiego 8 (starówka). Obiekt znajduje się w ścisłym centrum miasta, w sąsiedztwie licznych sklepów, banków, punktów usługowych i banków. W pobliżu duża ilość ogólnodostępnych miejsc parkingowych.
W Galerii działają znane marki: Diverse, Coccodrillo, Triumph, Apteka Stylowa, Biuro Podróży MyTravel oraz Jubiler E.R.Rzepka.
Lokal jest w pełni wykończony, posiada duże witryny sklepowe, dostęp do wszystkich mediów, systemy alarmowe oraz kamery na ciągach komunikacyjnych. Dodatkowo wyposażony jest w klimatyzację. Istnieje możliwość umieszczenia podświetlanego logo firmy na ścianie frontowej budynku. Każdy najemca ma również bezpłatną reklamę swojego sklepu na stronie internetowej Galerii Staromiejskiej, z aktywnym linkiem do strony firmowej.
Przeznaczenie: handel, usługi (fryzjerskie, kosmetyczne itp.), gabinety (lekarskie, fizjoterapeutyczne, dietetyczne), biura itd.
Oferujemy bardzo korzystne warunki wynajmu lokalu.Cena 30zł/m² netto miesięcznie + media. Możliwość negocjacji ceny przy połączeniu wielu lokali.
Zapraszamy do odwiedzenia Galerii Staromiejskiej w Turku.
Adres strony internetowej: www.galeriastaromiejska.turek.pl.
Miejsce: pl. Wojska Polskiego 8, Turek, wielkopolskie,
Powierzchnia lokalu [metry]: 48.4 m2

Kontakt z ogłoszeniodawcą

Nr ogłoszenia: 132776

Telefon: (Pokaż telefon)
E-mail: (Pokaż e-mail)

Dodano dnia:

Aktualizacja: 01.02.2018r

Ilość wyświetleń:

Wyślij e-mail:

Inne ogłoszenia tego użytkownika:

Nowe ogłoszenia na e-mail

Powiadomienia o nowych ofertach na skrzynę pocztową.